|
zdecydowanie lepiej wygląda gra z defensywnym Wilkiem niż z unikającym gry Jirsakiem.Melex i Gienek najlepsi na placu, najsłabsze ogniwa :niepewny Jaliens i często tracący piłke Kirm.
Tym golem wierze że Siwakow przypomni sobie jak grywał w BATE w LM !!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.05.2011 o godz. 22:05.
|