Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#378
Stary 08.05.2011, 21:37
zdecydowanie lepiej wygląda gra z defensywnym Wilkiem niż z unikającym gry Jirsakiem.Melex i Gienek najlepsi na placu, najsłabsze ogniwa :niepewny Jaliens i często tracący piłke Kirm.

Tym golem wierze że Siwakow przypomni sobie jak grywał w BATE w LM !!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.05.2011 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując