Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 08.05.2011, 21:31
Flow napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze słowo o komentarzu Wieszczyckiego.
Mi się wydaję, że to niestety było odpowiedzią na pytanie Szymka
-bramka?
-nie, niestety
Był pewny, że piłka nie wpadnie, a strzał piękny, więc szkoda by było.
To sporego laga miał, bo piłka już była w bramce, gdy to wypowiadał. I jakby tak było jak piszesz, to by się poprawił (a jednak jest, czy coś w tym stylu), a trochę czasu mu zajęło dojście do siebie po tej bramce.
Ale już nie ma co ciągnąć tego tematu. Mnie osobiście g...o obchodzi co tam sobie Wieszczycki gada.
Najważniejsze, że Wisła wygrała
Odpowiedz cytując