Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 08.05.2011, 20:53
Wisła rozgromiła w Tychach GKS 9-2. Tym samym GKS spadł z ligi, Wiśle ciągle brakuje 3pkt do lidera, została jedna kolejka ... :/ ale dopóki piłka w grze.

W sobotę Wisła gra na Kolnej w Clearexem, zaś Akademia w Pniewach z Pogonią.
Odpowiedz cytując