Więcej p.zd na tym forum niż w Ruskiej w Tarnowie

1.Wisła będzie mistrzem Polski bo tak ma być!
2.Żydy spadną niezaleznie od tego czy będą 15. czy 16. Nie ma ratowania pejsiastych dup od tego sezonu. Albo sa na miejscu 14. albo idą w dół i wchodzi więcej z 1.ligi! Skończcie te żydowskie żale bo już na to forum się odechciewa wchodzić!!!