Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12058
Stary 08.05.2011, 20:39
Więcej p.zd na tym forum niż w Ruskiej w Tarnowie
1.Wisła będzie mistrzem Polski bo tak ma być!
2.Żydy spadną niezaleznie od tego czy będą 15. czy 16. Nie ma ratowania pejsiastych dup od tego sezonu. Albo sa na miejscu 14. albo idą w dół i wchodzi więcej z 1.ligi! Skończcie te żydowskie żale bo już na to forum się odechciewa wchodzić!!!
Powód: nie masz dowodów - nie pisz, możesz mieć kłopoty
Ostatnio edytowane przez flamengista : 09.05.2011 o godz. 07:36.
Odpowiedz cytując