Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Paragon
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12057
Stary 08.05.2011, 20:32
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Z tego co kolega wkleił to jeśli w najbliższym meczu Pasów kartkę dostaną Dudzic lub Ntibazonkiza to będą pauzować w derbach. Obaj stanowią chyba 90% siły ofensywnej drużyny więc ciekaw jestem czy uda im się pozostać bez żółtka w meczu z Polonią Bytom, który będzie arcyważny w ich sytuacji.
Po cichu liczę, że będzie kopanina i sporo kartek. W końcu obie ekipy walczą o uniknięcie spadku..

....


No fakt, że sytuacja pasów nie jest komfortowa, jedna żółta kartka, dla 'pewniaka' i kolejne mecze mogą być tylko biletem w jedną stronę (1 liga). Możliwe, że w meczu z Polonią B trener nie wystawi najważniejszych, bo i tak może być. Polonia ostatnio różnie gra i nie stroją od błędów. Co do Cracovii, to grają zadziwiająco dobrze, aż nie chce się wierzyć, że są na spadkowej pozycji. Derby są chyba ważniejsze i to z Wisłą, gdzie Wisła zajmuje pierwsze miejsce a Cracovia ostatnie(spadkowe). Tak więc można się spodziewać w ostatnich meczach różnych zmian w składzie. Poczekamy zobaczymy
Ostatnio edytowane przez Paragon : 08.05.2011 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując