Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 08.05.2011, 20:23
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
"Sposób" PZPN-u na walkę z "Kibolami"
http://stadiony.net/aktualnosci/2011..._kiedy_indziej

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!!!!!!!!!!
A niech se robią... wkoncu obudzą sie z reką w nocniku... zresztą oni nigdy sobie z kibolami nie poradzą, bo są na to za głupi... My bedziemy chyba ze nas wszystkich w więzieniach pozamykają, wtedy na mecze nie bedzie chodził nikt...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując