piotrek06 napisał(a):

A niech se robią... wkoncu obudzą sie z reką w nocniku... zresztą oni nigdy sobie z kibolami nie poradzą, bo są na to za głupi... My bedziemy chyba ze nas wszystkich w więzieniach pozamykają, wtedy na mecze nie bedzie chodził nikt...