legion18 napisał(a):

|
Jeśli Legia przegra jeszcze 3 mecze w tym sezonie będzie to najgorszy rezultat w historii klubu, a więc w ciągu 95 lat.
|
Maciek chce się po prostu zapisać w historii Waszego Klubu
Cytat:
|
Nie słyszałem o tym pomyśle
|
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...ie_174244.html