Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12055
Stary 08.05.2011, 20:21
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Legia przegra jeszcze 3 mecze w tym sezonie będzie to najgorszy rezultat w historii klubu, a więc w ciągu 95 lat.
Maciek chce się po prostu zapisać w historii Waszego Klubu

Cytat:
Nie słyszałem o tym pomyśle
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...ie_174244.html
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 08.05.2011 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując