Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12053
Stary 08.05.2011, 20:15
flamengista napisał(a):Wyświetl post
...

Ale jak nie trenuje Wisły, nic do niego nie mam. Sympatyczny facet, naprawdę. Niemniej fakty są takie, że jego Legia jest najsłabsza od 20 lat i gra straszną kichę. Jeśli o mnie chodzi, niech Skorża trenuje Legię jak najdłużej
...
Jeśli Legia przegra jeszcze 3 mecze w tym sezonie będzie to najgorszy rezultat w historii klubu, a więc w ciągu 95 lat.
Odpowiedz cytując