Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3899
Stary 08.05.2011, 20:06
Ty Ch.! Maja 9 pkt starty do Wisły, mecz z Jagą bezpośrednio i ustanowili rekord klubu w porazkach. WIęc zluzuj poślady bo widzę, ze 2 mecze nieprzegrane uczyniły legionistom wodę z mózgu. 4 miejsce Legii będzie sukceem. Oby was Lech nie połknął bo będzie głupiutko, byc za Lechem poza podium.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 08.05.2011 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując