|
11 porażel w sezonie to jest naprwde dobry sezon. Legia przecież ma ma negatywny bilans bramkowy: 33-35... Kiedyś mówili, że to jedyny taki przypadek w Europie, to tylko dzięki temu, że ten sezon Ekstraklasy nie jest podobny do niczego normalnego
Żeby nie było OT. Maskat wygląda na trenera który do każdej zmiany musi dojrzeć i dziś w końcu dojrzał do innej taktyki. Zagraliśmy z dwójka defensywnych w środku i to było to idealne na ten mecz. Dodatkowo zmiany tak krytykowane ostatnio wypaliły...
|