Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.05.2011, 19:59
Ehh kurcze wszędzie o to pytacie...

1. W przypadku gdyby któraś z drużyn ekstraklasy nie dostała licencji, nie zostaje przesunięta na ostatnie miejsce, ale spada niżej. W jej miejsce wchodzi 3. drużyna z I ligi.
2. W przypadku gdyby drużyna która awansowała do Ekstraklasy nie dostała licencji (czyli na dzień dzisiejszy Podbeskidzie i ŁKS), w jej miejsce wchodzi 3 drużyna.
3. Gdyby np. 1 i 3 drużyna z 1 ligi miała nie dostać licencji na Ekstraklasę, wchodzi 4, jak 4 nie dostanie, to 5 itd.
Odpowiedz cytując