Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3896
Stary 08.05.2011, 19:52
Mają już PP, w lidze zajmują 3 miejsce tracąc zaledwie 3 punkty do Jagi, do Wisły 9 i do końca aż 5 kolejek. Słaby po ch.... Oni mają realne szanse zająć 2 miejsce czy nawet 1 (matematycznie, łatwiejszy terminarz od Wisły, która ma najtrudniejszy terminarz) zdobyli już PP i to ma być słaby sezon Ktoś gdzieś na onecie napisał że Legia zalicza słaby sezon i nie ważne tam PP, nie ważna tabela, po prostu słaby i się tak przyjęło

art napisał(a):Wyświetl post
11 porażel w sezonie to jest naprwde dobry sezon.
Niech mają i 20 porażek, straconych bramek 50, co to ma do rzeczy? liczy się wykres tabeli, ciekawe co byście pisali gdyby Legia z dorobkiem 13 porażek w sezonie zdobyła MP, na grę Interu nie można patrzeć a mimo to zdobyli puchar europy, bo przecież nie chodzi o walory estetyczne czy ilość meczów przegranych, my ze Śląskiem mieliśmy 80% posiadania piłki, 60 dośrodkowań czy 11 rzutów rożnych a mimo to przegraliśmy , do tego pije
Ostatnio edytowane przez CH. : 08.05.2011 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując