_gilardino_ napisał(a):

Często sprawdzają na bramkach po wejściu na G karnety ulgowe? Jestem w takiej sytuacji, że gdy karnet kupowałem to przysługiwała mi zniżka, niestety od 1 kwietnia się to zmieniło Nurtuje mnie fakt, co w sytuacji gdy mnie sprawdzą i nie będę miał dokumentu uprawniającego do zniżki
|
przed sezonem była o tym mowa liczy się że kupiłeś karnet ze zniżką i wtedy miałeś na to dokument. weź na wszelki wypadek nawet przeterminowaną legitkę.