Ogryzek napisał(a):

|
Nie do końca - żeby mieć całkowitą pewność Parchy muszą zająć miejsce ostatnie, czyli Arka też ich musi wyprzedzić. Bo znając życie Polonia Bytom zostanie relegowana na ostatnie miejsce jak ŁKS za długi itd.... i wtedy przedostatnia "nieskazitelna" Cracovia znowu się utrzyma.
|
A czy w takiej sytuacji nie awansuje przypadkiem 3 drużyna 1 ligi

ktoś gdzieś o tym pisał że po przekręcie z ŁKS -em zmieniono prawo.
Oczywiście pewny nie jestem
