Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 08.05.2011, 19:36
Nie wiedziałem ,że Chavez ma na imię Hugo. Panowie z Ligi+ zawsze umieją mnie rozweselić na koniec tygodnia ; ) Tak samo dowiedziałem się ,że Siwakow jest bułgarem... I ,że wygraliśmy 3:1. Osoba , która mówiła w tym reportażu chyba trochę podchmielona byla
Odpowiedz cytując