|
nieźle zagrał Emil Noll w meczu z Bełchatowem... myślę, że jak Arka spadnie to warto by było ściągnąć tego zawodnika i zakontraktować choćby na rok, zwłaszcza że kończy mu się kontrakt w czerwcu...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|