Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.05.2011, 18:20
Z Lechem nie gramy tylko o trzy punkty ale też o prestiż,o pokazanie kto jest najlepszy w Polsce,o przełamanie tego ostatnio niekorzystnego bilansu ,oto zeby rozwalić tą bankę mydlaną,balonik zwany Lech,ale musimy grac spokojnie z wyrachowaniem,to Lechowi zależeć bedzie na całej puli a My im to wybijmy z głowy i pokażmy ich miejsce w szeregu,po bilety wykupić te ostatnie1500 i zrobić taki kocioł żeby długo to zapamiętali ,tak jak Legia na jesień