Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12032
Stary 08.05.2011, 17:44
Titto napisał(a):Wyświetl post
Kapitalna główka Ivanovskiego i Arka prowadzi z Bełchatowem.
Wielkie brawa dla Emila Nolla za asystę w ostatnim czasie zdecydowanie najlepszy piłkarz Arki i jedyny grajek, który zawsze trzyma w miarę przyzwoity poziom w tym zespole.
za chwile może się okazać że do walki o utrzymanie włączy się Korona Kielce , przed tą rundą na 4 miejscu w tabeli z 25 punktami , po 10 spotkaniach jest na 13 miejscu z 31 pkt. Tak wróżyli sobie mistrzostwo , a mogą wywróżyć sobie spadek z ligi . 4 punkty przewagi nad sterfą spadkową na 5 spotkań to żadna przewaga .


Z ligi poleci Cracovia i Korona ? wariant jak dla mnie optymistyczny . Dość scyzoryków w ekstraklasie .

Chyba już wykrystalizowała się grupa z największymi szansami na puchary . Chodzi o miejsca od 6 wzwyż .
Ruch i Górnik tylko sobie zrobią problemy pucharami . Skad wezmą kase na premie , przelot do Kazachstanu itp . Poza tym Ruch w ostatniej minucie ostatniego meczu pokazał że nie chcą pucharów ( to mówią nawet sami kibice Ruchu)


Wisła 47
Jaga 41
Legia 38
Śląsk 37
Lech 36
Lechia 36

Mecze do końca pierwszej 6 : (pogrubiono wygrana drużyna , jeśli obie to remis )

26)
Górnik - Legia
Korona - Lechia
Wisła - Lech
Polonia W - Jaga
Zagłębie - Śląsk

27)
Wisła - Cracovia
Jaga - Legia
Śląsk - GKS
Lech - Ruch
Lechia - Polonia W

28)
Legia - Wisła
Górnik - Śląsk
Jaga - Korona
Lechia - Lech

29)
Arka - Legia
Cracvia - Jaga
Polonia B - Lech
Widzew - Lechia
Zagłębie - Wisła
Ruch - Śląsk

30)
Jaga - Ruch
Lechia - Zagłębie
Lech - Korona
Wisła - Polonia W
Legia W - Polonia B
Śląsk - Arka

wariant neutralny , zapewne wyniki sprawdzą się w 50% , ale wg mnie kolejność na koniec sezonu 2010/2011 będzie taka :

1. Wisła 58
2. Jaga 49
3. Lechia 47
4. Lech 47
5. Legia 47
6. Śląsk 46

Jak widać ścisk będzie na pewno nieziemski . Kolejność miejsc 2-6 może być odwrotna , z tym że najmniejsze szanse na puchary daję Śląskowi , który nie umie grać ze słabszymi od siebie . Wygrany z meczu Lechia - Lech zagra w pucharach , moim zdaniem .
Odpowiedz cytując