Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4846
Stary 08.05.2011, 17:42
banasik napisał(a):Wyświetl post
Jak to możliwe, że kilka dni temu podano, że biletów na G nie ma, a wczoraj news podaje, że jednak na Lecha są resztki biletów na G1 i G4? Paranoja.
Czytałeś całego newsa? Nie chodzi o zwroty biletów przez FC?
Odpowiedz cytując