Ale nie kazdy w takiej sytuacji trafi do siatki - tak strzelaja tylko nieliczni. Siwakow jest słaby ale wszedł i swoje zrobił o to jest najwazniejsze. A to co mowia komentatorzy to nie nalezy słuchac - lepiej posłuchac bezccennej wypowiedzi Małego po meczu
Okazuje się, że to nie pierwszy taki gol Sivakova w jego karierze. Na swoim koncie Michail ma już dwie bramki zdobyte uderzeniem ze swojej połowy. „Strzeliłem już takiego gola lidze białoruskiej, a także grając w młodzieżowym zespole Cagliari” – powiedział pomocnik Białej Gwiazdy.