Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 08.05.2011, 17:19
Edson napisał(a):Wyświetl post
Nie rajcujcie się tak Siwakowem. Pamiętacie gol Kryszałowicza z 40 metrów z Odrą? On strzelił tego gola, bo po przechwycie piłki nie miałby siły dobiegnąć z nią w pole karne Podobnie było z Siwakowem, a i ogólna przydatność dla Wisły obu zawodników podobna
Ale nie kazdy w takiej sytuacji trafi do siatki - tak strzelaja tylko nieliczni. Siwakow jest słaby ale wszedł i swoje zrobił o to jest najwazniejsze. A to co mowia komentatorzy to nie nalezy słuchac - lepiej posłuchac bezccennej wypowiedzi Małego po meczu


Okazuje się, że to nie pierwszy taki gol Sivakova w jego karierze. Na swoim koncie Michail ma już dwie bramki zdobyte uderzeniem ze swojej połowy. „Strzeliłem już takiego gola lidze białoruskiej, a także grając w młodzieżowym zespole Cagliari” – powiedział pomocnik Białej Gwiazdy.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 08.05.2011 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując