Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.05.2011, 17:16
Cóż, stawiamy autobus na 30 metrze, przegubowiec na szesnastym i czekamy aż Melikson się urwie.

A poważnie baaardzo trudno będzie. Ale przed Legią jesienią też wydawało się, że będzie trudno.
Dużo będzie zależeć od dyspozycji naszych bocznych obrońców, muszą się oni wznieść na wyżyny swych umiejętności.
Powód: od...
Ostatnio edytowane przez Elefant : 08.05.2011 o godz. 17:18.