Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#349
Stary 08.05.2011, 17:14
to "niestety" wieszczyckiego to ja odbieram jak " nie , niestety nie ma ". On to powiedzial jednym ciągiem, myslal ze nie wpadnie, a chcial zeby wpadło. Nie ma co tworzyc spiskowych teorii az w takim stopniu. Mi sie tez wydawalo w pewnym momencie ze nie ma, nawet jak pilka byla w bramce.

tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
taka ciekawostka - dokladnie rok temu o tej porze wygralismy na Ł3 takim samym stosunkiem bramek ;P
zaczyna mnie to martwic. Porazka z Górnikiem dokładnie w rocznice porazki z Korona, teraz to.. Wtedy tez łatwe punkty u siebie stracilismy, a wygrlaismy wyjazd gdzie moglismy stracic. Wazne ze Jopa juz u nas nie ma.
Ostatnio edytowane przez Fuks : 08.05.2011 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując