TSWalos napisał(a):

Szybkie pytanie. W przypadku gdy Legia (zdobywca PP) zajmuje miejsca 2 lub 3 kto gra w pucharach? Lech (uczestnik finału PP) czy 4ta drużyna w lidze?
Chodzi o zakład także jakiś dowód poproszę
|
Z PP gra się od razu w 3. rundzie el. LE natomiast zajmujac 2. miejsce w lidze rozpoczyna się od 2. rundy el. LE (czy jakiejś takiej w każdym bądź razie od wcześniejszej rundy) tak wiec Legia zacznie od 3 rundy wykorzystując miejsce przeznaczone dla zdobywcy PP a wiec oddaje miejsce przeznaczone dla 2. i 3. miejsca w rozgrywkach Ekstraklasy, które chyba zaczynają od 1. i 2. rundy el. LE