Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2449
Stary 08.05.2011, 16:18
emj10 napisał(a):Wyświetl post
35 złociszy wjazd, ale nie napalaj się na ten mecz, bo raczej będzie tylko w tv.
http://stadion.legia.com/images/schemat_nsl.jpg
A czy czasem nie 50 zł ?
35 płaca druzyny z poza TOP. no chyba,że sie cos zmieniło.
Odpowiedz cytując