Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 08.05.2011, 15:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie,

Pisałem o tym też parę razy. Nie można odwalać wszędzie tego samego wzorca ataku pozycyjnego który nam nie wychodzi. Dzisiaj to My czekaliśmy na Lechię i co...

Lechia 57% posiadanie piłki
33 dośrodkowania w pole karne
a w bramkach 3-0 dla Wisły!

Brawo Maaskant, zmienił taktykę, to Lechia się męczyła atakiem pozycyjnym, Traore podwajany nie istniał a Melikson mający dużo więcej miejsca z przodu robił grę.
Gorzej będzie u siebie z Lechem. Oni na pewno wyjdą dwoma DP pytanie czy zostawiać skład z dzisiejszego spotkania (Wilk w przeciwieństwie do Jirsaka pomagal nie tylko w odbiorze, ale i w pojedynkach główkowych) czy jednak zaryzykować grę w piłkę i dawać Lechowi szanse na szybkie ataki.
..
Odpowiedz cytując