Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 08.05.2011, 15:53
Nigdy nie czepiam się komentatorów, ale dziś źle mi się to oglądało. Wczuwają się w rękę Chaveza a potem była ręka Lechii w polu karnym i nawet się nie zająknęli...Genkov w poprzeczkę a oni gadają o migdałach...I ciągłe wypominanie, że Wisła może przecież coś pregrać, tak jakby inni nie mogli. Ale walić ich. NAJLEPSZY mecz Wisły w tym sezonie. Super taktyka i genialny Melikson. Tak się powinno grać na wyjazdach! Brawo Panie Maaskant! Dziś trochę słabiej Małecki i Jaliens...ale do tego drugiego się nie przekonam chyba nigdy. Bramka Sivakova cud miód...
Odpowiedz cytując