TSWalos napisał(a):

Szybkie pytanie. W przypadku gdy Legia (zdobywca PP) zajmuje miejsca 2 lub 3 kto gra w pucharach? Lech (uczestnik finału PP) czy 4ta drużyna w lidze?
Chodzi o zakład także jakiś dowód poproszę
|
Legia już ma zapewnione rozgrywki w Pucharze Uefa. a Lech musi zdobyć 2,3,4 miejsce w tabeli chcący też w nich zagrać.