Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
12019
08.05.2011, 15:47
0 22
napisał(a):
I proszę, po mojej wczorajszej 'miażdżącej' refleksji o wracaniu Legii do gry o mistrza, dziś mam jeszcze większą bekę. Otóż Jagiellonia jest już absolutnie na wyciągnięcie ręki. Już nie musi się nigdzie potykać, wystarczy wygrać wszystko do końca.
Teraz czekać na wygraną Lechii i najgorsza Legia od X lat może na koniec sezonu na poważnie powalczyć. Parodia.
W tej kuriozalnej sytuacji nie mogę nie wierzyć w mistrza. Damy rade
Jeśli wygramy wszystko do końca
to mamy mistrza
Podwójna korona!
P.S. Jeszcze trzeba ogarnąć co w sytuacji równej ilości punktów z Wisłą na koniec. Bo mam podejrzenie, że nie bedzie liczony bilans bezpośredni tylko dodatkowy meczyk
Bydgoszcz?
Musisz na razie kolego euforie ostudzic
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael