Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12019
Stary 08.05.2011, 15:47
0 22 napisał(a):Wyświetl post
I proszę, po mojej wczorajszej 'miażdżącej' refleksji o wracaniu Legii do gry o mistrza, dziś mam jeszcze większą bekę. Otóż Jagiellonia jest już absolutnie na wyciągnięcie ręki. Już nie musi się nigdzie potykać, wystarczy wygrać wszystko do końca.

Teraz czekać na wygraną Lechii i najgorsza Legia od X lat może na koniec sezonu na poważnie powalczyć. Parodia.



W tej kuriozalnej sytuacji nie mogę nie wierzyć w mistrza. Damy rade Jeśli wygramy wszystko do końca to mamy mistrza

Podwójna korona!

P.S. Jeszcze trzeba ogarnąć co w sytuacji równej ilości punktów z Wisłą na koniec. Bo mam podejrzenie, że nie bedzie liczony bilans bezpośredni tylko dodatkowy meczyk


Bydgoszcz?
Musisz na razie kolego euforie ostudzic
Odpowiedz cytując