Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 08.05.2011, 15:46
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Komentatorzy wyraźni w....ieni na to że Wisła wygrała.

3pkt są !
Walic ich. Ja nie mowie, ze Gol Grzelczaka nie jest ładny tylko, ze lepszy wykonal nasz zawodnik. W koncu wygrana chociaz.... gra powinna byc lepsza.
Odpowiedz cytując