Temat
:
[25 kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 8 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
275
08.05.2011, 15:46
Teqcontroller
napisał(a):
Komentatorzy wyraźni w....ieni na to że Wisła wygrała.
3pkt są !
Walic ich. Ja nie mowie, ze Gol Grzelczaka nie jest ładny tylko, ze lepszy wykonal nasz zawodnik. W koncu wygrana chociaz.... gra powinna byc lepsza.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael