Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12018
Stary 08.05.2011, 15:45
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Miszczem ani Mistrzem nikt nie jest. Wisla patrzac na ostatnie mecze moze wtopic nie tylko jeden mecz... Taka zlosliwosc za zlosliwosc.

Jestem kibicem Legii - Jestem
Legia ma matematyczne szanse na MP - Ma
Legia wygrala ostatnie mecze - tak
Wisla przegrala ostatnie mecze - tak

Mam jak widzisz powody by wierzyc, wiec z czego sie smiejesz misiu pysiu ?
Wisła ma 9pkt przewagi nad Legią - Ma
Wisła musi 3 razy wtopić w 5 meczach (w tym 0:5 na łazienkowskiej) przy komplecie punktów Legii - musi
Wisła jest w lepszej formie niż Legia - Jest
Są powody by skierować Cię na leczenie do psychiatry - Są
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując