kreseq napisał(a):

Miszczem ani Mistrzem nikt nie jest. Wisla patrzac na ostatnie mecze moze wtopic nie tylko jeden mecz... Taka zlosliwosc za zlosliwosc.
Jestem kibicem Legii - Jestem
Legia ma matematyczne szanse na MP - Ma
Legia wygrala ostatnie mecze - tak
Wisla przegrala ostatnie mecze - tak
Mam jak widzisz powody by wierzyc, wiec z czego sie smiejesz misiu pysiu ?
|
Wisła ma 9pkt przewagi nad Legią - Ma
Wisła musi 3 razy wtopić w 5 meczach (w tym 0:5 na łazienkowskiej) przy komplecie punktów Legii - musi
Wisła jest w lepszej formie niż Legia - Jest
Są powody by skierować Cię na leczenie do psychiatry - Są