|
A potem podobna sytuacja z ręką w polu karnym Lechii gdzie chyba Kirm dośrodkowywał i piłka uderzyła w ręke obrońcy Lechii po czym wyleciała na rzut rożny.
Tak sie zastanawiam to jak ma obrońca robić wślizg, podparcie się rękami przy wślizgu moim zdaniem jest rzeczą naturalną.
|