Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 08.05.2011, 14:45
A potem podobna sytuacja z ręką w polu karnym Lechii gdzie chyba Kirm dośrodkowywał i piłka uderzyła w ręke obrońcy Lechii po czym wyleciała na rzut rożny.
Tak sie zastanawiam to jak ma obrońca robić wślizg, podparcie się rękami przy wślizgu moim zdaniem jest rzeczą naturalną.
Odpowiedz cytując