Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12017
Stary 08.05.2011, 13:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zabawne, jak bardzo ten zawodnik był niedoceniany i przez trenera, i przez kibiców.
Przez kibiców Jagi Grosicki był doceniany i to bardzo. Na fecie po zdobyciu PP rok temu śpiewali, żeby nie odchodził. Śpiewali dla niego jego ulubioną przyśpiewkę ''pijem, bawim się sialalala'' itp.

Probierz miał jakieś 'ale' do niego.
Odpowiedz cytując