wolfy napisał(a):

|
Zabawne, jak bardzo ten zawodnik był niedoceniany i przez trenera, i przez kibiców.
|
Przez kibiców Jagi Grosicki był doceniany i to bardzo. Na fecie po zdobyciu PP rok temu śpiewali, żeby nie odchodził. Śpiewali dla niego jego ulubioną przyśpiewkę ''pijem, bawim się sialalala'' itp.
Probierz miał jakieś 'ale' do niego.