Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 08.05.2011, 12:28
chyba mnie nie zrozumiałeś chodzi mi żeby Szewczyk grał w 1 składzie w Młodej

a na Mączynskiego liczę , że Maaskant naprawde nie zapomniał

Ale dlaczego nie bierze Chrapka? napewno lepiej by się prezentował od Jirsaka..
Odpowiedz cytując