Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
603
08.05.2011, 12:28
chyba mnie nie zrozumiałeś chodzi mi żeby Szewczyk grał w 1 składzie w Młodej
a na Mączynskiego liczę , że Maaskant naprawde nie zapomniał
Ale dlaczego nie bierze Chrapka?
napewno lepiej by się prezentował od Jirsaka..
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ