jakoż , że przed ostatnimi 2 porażkami się nie wypowiadałem i Wisła wtedy przegrała, więc dziś wygramy

Lechia będzie u siebie chciala grać piłą co dla nas jest dobrą wiadomością, a najlepsza chyba dla Meliksona. Wraca Genkov, jestem dobrej myśli. WISŁO TYLKO 3 PKT!