Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 08.05.2011, 11:26
jakoż , że przed ostatnimi 2 porażkami się nie wypowiadałem i Wisła wtedy przegrała, więc dziś wygramy
Lechia będzie u siebie chciala grać piłą co dla nas jest dobrą wiadomością, a najlepsza chyba dla Meliksona. Wraca Genkov, jestem dobrej myśli. WISŁO TYLKO 3 PKT!
Odpowiedz cytując