Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12012
Stary 08.05.2011, 11:18
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Bez Grosickiego ten zespół nie istnieje. Niestety ktoś w pewnym momencie odleciał w Białymstoku i myślał,że jest tam nie wiadomo jaki team. A jaki jest widzimy. Najweselsze jest to,że wystarczy to na drugą lokatę
Zabawne, jak bardzo ten zawodnik był niedoceniany i przez trenera, i przez kibiców. Tak jakby kreatywnych ofensywnie graczy (w odróżnieniu od kreatywnych defensywnie, jak Branco czy Cikos) mieli pod dostatkiem, kiedy to takich w całej lidze można policzyć na palcach obu rąk.

Cóż, znowu wyszło na moje
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując