Marszałek napisał(a):

Bez Grosickiego ten zespół nie istnieje. Niestety ktoś w pewnym momencie odleciał w Białymstoku i myślał,że jest tam nie wiadomo jaki team. A jaki jest widzimy. Najweselsze jest to,że wystarczy to na drugą lokatę
|
Zabawne, jak bardzo ten zawodnik był niedoceniany i przez trenera, i przez kibiców. Tak jakby kreatywnych ofensywnie graczy (w odróżnieniu od kreatywnych defensywnie, jak Branco czy Cikos) mieli pod dostatkiem, kiedy to takich w całej lidze można policzyć na palcach obu rąk.
Cóż, znowu wyszło na moje
