Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2441
Stary 08.05.2011, 10:55
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
"Sposób" PZPN-u na walkę z "Kibolami"
http://stadiony.net/aktualnosci/2011..._kiedy_indziej

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!!!!!!!!!!
Jest szykowany jakiś bojkot tego meczu?Jakaś akcja "pusty stadion"?
Miałem jechać na ten mecz ale widocznie jestem kibolem i nie dane mi będzie tego zobaczyc...
I
Odpowiedz cytując