Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12010
Stary 08.05.2011, 10:45
Kosa93 napisał(a):Wyświetl post
Wygrywamy trzy kolejne mecze, Jaga przegrywa jeden z dwóch najbliższych i za tydzień świętujemy mistrza Po co sobie życie utrudniać, niech piłkarze wiedzą, że im szybciej zdobędą tytuł tym większa szansa na jego zdobycie..

To jak zdąbedziemy jeden tytuł to bedziemy mieli jeszcze szanse na jeden, super to jest wieksza szansa na zdobycie 14 mistrzostwa juz w tym sezonie w takim razie niemożemy tego zaprzepascic
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując