Kosa93 napisał(a):

Wygrywamy trzy kolejne mecze, Jaga przegrywa jeden z dwóch najbliższych i za tydzień świętujemy mistrza Po co sobie życie utrudniać, niech piłkarze wiedzą, że im szybciej zdobędą tytuł tym większa szansa na jego zdobycie..
|
To jak zdąbedziemy jeden tytuł to bedziemy mieli jeszcze szanse na jeden, super to jest wieksza szansa na zdobycie 14 mistrzostwa juz w tym sezonie w takim razie niemożemy tego zaprzepascic
