Temat
:
[25 kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 8 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
180
08.05.2011, 10:38
Możemy mówić że ten mecz trzeba wygrać, możemy chcieć. Ale to od naszych kopaczy zależy czy wygramy, jeżeli będą chcieć wygrać to wygrają. Po za tym nie możemy przegrać trzeciego meczu z rzędu bo to było by nie godne przyszłego mistrza.
sayek89
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika sayek89!
Znajdź inne posty napisane przez sayek89