Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 08.05.2011, 10:38
Możemy mówić że ten mecz trzeba wygrać, możemy chcieć. Ale to od naszych kopaczy zależy czy wygramy, jeżeli będą chcieć wygrać to wygrają. Po za tym nie możemy przegrać trzeciego meczu z rzędu bo to było by nie godne przyszłego mistrza.
Odpowiedz cytując