Kosa93 napisał(a):

Wygrywamy trzy kolejne mecze, Jaga przegrywa jeden z dwóch najbliższych i za tydzień świętujemy mistrza Po co sobie życie utrudniać, niech piłkarze wiedzą, że im szybciej zdobędą tytuł tym większa szansa na jego zdobycie..
|
Przydałoby się jeszcze, żeby Polonia Bytom jeszcze 2 wygrała (Cracovia przegrała jeszcze 1) i derby zapowiadają się wtedy idealnie.
