Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12006
Stary 08.05.2011, 09:31
Kosa93 napisał(a):Wyświetl post
Wygrywamy trzy kolejne mecze, Jaga przegrywa jeden z dwóch najbliższych i za tydzień świętujemy mistrza Po co sobie życie utrudniać, niech piłkarze wiedzą, że im szybciej zdobędą tytuł tym większa szansa na jego zdobycie..
Przydałoby się jeszcze, żeby Polonia Bytom jeszcze 2 wygrała (Cracovia przegrała jeszcze 1) i derby zapowiadają się wtedy idealnie.
Odpowiedz cytując