Nie majacz. Mistrza już macie pewnego, martw się teraz o eliminację LM, chociaż czuje że przejdziecie je gładko. O fazie grupowej nie ma co się rozpisywać wystarczy przecież tylko 2 miejsce więc luzik. Teraz tylko pytanie na kogo traficie w następnej fazie?

Myślę że jak nie traficie na kogoś z dwójki Barca/MU to finał jest w zasięgu. No a jak wiadomo finały rządzą się swoimi prawami, więc stawiałbym tu na rzuty karne, a w nich podejrzewam że błyśnie Skaba. Heh, kto by się spodziewał że tak słaba Legia jest w stanie wygrać Champions League?!