gizmowisla napisał(a):

Kirm, Cikos i Jirsak są zagrożeni. Szczególnie Cikos musi grać czysto bo strach pomyśleć jak go zabraknie na Lecha.
no rzeczywiscie - bez Cikosa normalnie lezymy i kwiczymy ..... ogarnij sie kolego
|
Właśnie leżymy widzieliśmy wszyscy wyczyny Branco w meczu z Górnikiem, zawodnicy z Zabrza "objeżdżali go" jak przedszkolaka.