Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12000
Stary 08.05.2011, 06:27
0_22 - to jakieś marzenia senne? Tak się zastanawiam,gdyby rzeczywiście się spełniły pewnie i by Lech uzyskał gre w Lidze Europy jako finalista Pucharu Polski?

W każdym razie o wszystkim i tak zadecyduje Wisła - owszem chyba mamy najcięższy terminarz ale mając ambicje coś ugrać w Europie to z takimi rywalami jak Lechia,Legia czy Cracovia absolutnie nie można tracić punktów.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując