Wyświetl pojedynczy post
maciek5656
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 07.05.2011, 23:27
Tak przeglądam internet i zastanawiam się czy tylko w Polsce istnieją "kibole" i chuligani?
Na onecie czytam że "wściekli kibice wdarli się na murawę" http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

gdzie indziej zaś że "w wyniku starć kibiców z policją mecz został odwołany" w dalszej części tekstu jest nawet napisane "zamieszki wywołali fani gospodarzy" http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...mecz-odwolany/

To tylko przypadki z dzisiaj, ale takie informacje powtarzają się regularnie. Raz nawet oglądając w TV derby Barcelony, gdzie były jakieś zamieszki z udziałem Boixos Noix komentator próbował to tłumaczyć tym że pomiędzy kibicami obu drużyn panują bardzo napięte stosunki i najwyraźniej fani nie wytrzymali napięcia jakie im towarzyszyło. Ale jeżeli rzecz dotyczy polskich kibiców to nawet zwykłe odpalenie racy uchodzi do miana zwyrodniałego aktu bandytyzmu. Widać niektórzy nie rozumieję że różnica pomiędzy Polską, a Europą jest tylko taka że u nas z trybun lecą "k**wy" a gdzie indziej "fucki" czy inne "merdy".
Odpowiedz cytując