Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11994
Stary 07.05.2011, 23:06
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nastawienie Lecha przed meczem z nami po dzisiejszej wygranej bardzo wysokie. Trzeba jutro wygrac i pokazac innym, ze Wisła jako jedyna druzyna zasluguje na Mistrzostwo Polski. Ponizej wypowiedz Wołąkiewicza

"W Pucharze Polski było podobnie - też kontrolowaliśmy przebieg meczu, a wiemy dobrze jak sie skończyło. Na szczęście w drugiej połowie strzeliliśmy drugą bramkę, uspokoiliśmy spotkanie i wygraliśmy. Teraz jedziemy do Krakowa po kolejne trzy punkty. - na to to juz w ogole nie mozna pozwolic.


Pod Wawelem rywalem aktualnych mistrzów Polski będzie główny faworyt do przejęcia od nich tego trofeum - Wisła. - Nie mówmy tak szybko, że Wisła jest już mistrzem - zaznaczył jednak reprezentant Polski. - Wiadomo jak wygląda sytuacja w lidze - każdy może wygrać z każdym, a Wisła ma teraz przed sobą spotkanie z Lechią. Oby wynik był jak najlepszy dla nas, a my w Krakowie musimy powalczyć" - oni licza na nasza porazke wiec trzeba im zrobic ta nieprzyjemnosc i zgarnac w niedziele 3pkt.



Wdech wydech ,panie Wołąkiewicz

Dobrze ,dobrze niech sie Kuchenkorz spina jak najmocniej,zlanie ich po tyłkach bedzie tym przyjemniejsze
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując