Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11991
Stary 07.05.2011, 22:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jagiellonia gra tak jak było to do przewidzenia. Bez Grosickiego ten zespół nie istnieje.
Z Grosickim byłoby 4:3? Problem Jagiellonii tej wiosny to nie brak Grosickiego, tylko postawa obrony i skuteczność Frankowskiego. Dzisiaj straciliśmy 3 bramki, a dla porównania w całej poprzedniej rundzie u siebie (w 8 spotkaniach) tylko 5. Jesienią Frankowski potrzebował pół sytuacji, żeby strzelić bramkę, teraz strzela z karnych po słupkach albo prosto w bramkarza w sytuacji sam na sam.
Sprawa mistrzostwa jest nadal otwarta, ale Wisła może ją jutro zamknąć. Wszystko można powiedzieć o tym sezonie ale nie to, że nie jest ciekawy.
Odpowiedz cytując