Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
Od: 11.2006
Skąd: Anglia
Offline
#
18406
07.05.2011, 22:08
dlatego ze jeżeli wykonawca X nie dostaje kasy wiec nie będzie się spieszył z budowa co jest logiczne lepiej siedzieć i robić ( rok poślizgu a możne być i 2 lata ) dopóki nie zapłacą.
mikereg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikereg
Znajdź inne posty napisane przez mikereg