Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Anglia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18406
Stary 07.05.2011, 22:08
dlatego ze jeżeli wykonawca X nie dostaje kasy wiec nie będzie się spieszył z budowa co jest logiczne lepiej siedzieć i robić ( rok poślizgu a możne być i 2 lata ) dopóki nie zapłacą.
Odpowiedz cytując