Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2713
Stary 07.05.2011, 21:59
RecordAble napisał(a):Wyświetl post
Co myślicie o zaocznych, np. filologia rosyjska? Co polecacie? Jakie macie przemyślenia?
Iść w czerwcu po papierek do UP. Zarejestrować się jako bezrobotny. Zrobić szkolenie i łyknąć 20k na otwarcie własnego biznesu.
Odpowiedz cytując