Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11988
Stary 07.05.2011, 21:50
Nastawienie Lecha przed meczem z nami po dzisiejszej wygranej bardzo wysokie. Trzeba jutro wygrac i pokazac innym, ze Wisła jako jedyna druzyna zasluguje na Mistrzostwo Polski. Ponizej wypowiedz Wołąkiewicza

"W Pucharze Polski było podobnie - też kontrolowaliśmy przebieg meczu, a wiemy dobrze jak sie skończyło. Na szczęście w drugiej połowie strzeliliśmy drugą bramkę, uspokoiliśmy spotkanie i wygraliśmy. Teraz jedziemy do Krakowa po kolejne trzy punkty. - na to to juz w ogole nie mozna pozwolic.


Pod Wawelem rywalem aktualnych mistrzów Polski będzie główny faworyt do przejęcia od nich tego trofeum - Wisła. - Nie mówmy tak szybko, że Wisła jest już mistrzem - zaznaczył jednak reprezentant Polski. - Wiadomo jak wygląda sytuacja w lidze - każdy może wygrać z każdym, a Wisła ma teraz przed sobą spotkanie z Lechią. Oby wynik był jak najlepszy dla nas, a my w Krakowie musimy powalczyć" - oni licza na nasza porazke wiec trzeba im zrobic ta nieprzyjemnosc i zgarnac w niedziele 3pkt.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.05.2011 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując