|
Maturę raczej zdam i nie powinno być jakiś problemów. Będę po technikum, czyli z zawodem technika. I nie pali mi się iść na studia dzienne.
Co myślicie o zaocznych, np. filologia rosyjska? Co polecacie? Jakie macie przemyślenia?
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
|