http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...zak__0_1_.html
Jakby ktoś jeszcze nie widział podaję link, warto.
Fajnie, że Widzew ograł Jagę ale tak jak już kilka osób pisało - nas to nie powinno zbyt bardzo interesować.
Największym przeciwnikiem Wisły w walce o mistrzostwo jest Wisła.
Najbliższy tydzień zadecyduje o mistrzostwie Polski.